Rekreační středisko Tesák

POZOR ! – UBYTOVÁNÍ NA CHATKY OD 14.00 hod. V DEN PŘÍJEZDU. Předání chatky do 10:00 V DEN ODJEZDU. Platbu nelze provést platební kartou, pouze hotovostí, případně přes PP. Bližší informace obdržíte na tel. 573 391 112. Klíče se vyzvedávají po dohodě ve středisku. Rezervace přijímáme písemně na e-mailu: info@tesak.cz .

CO U NÁS NAJDETE

Nechte se inspirovat krásami Hostýnských hor

obrázek bez popisu
obrázek bez popisu
obrázek bez popisu
obrázek bez popisu

Hlavní budova disponuje 10 pokoji po 2-6 lůžkách. Prostorné rekonstruované sprchy a WC na patře. V přízemí se nachazí jídelna, společenská mísnost a WC.

Areál nabízí celkem 7 chatek s plně vybavenou kuchyňkou, vlastním WC a sprchovým koutem s ubytovací kapacitou chatek 4-6 osob.

Přimo v areálu se nachází ohniště pro táborák i s příjemným posezením okolo ohně. Dále disponuje trampolínu pro děti, tělocvičnou, kterou můžete využít například pro partičku v ping pongu.

Nevíte kam po okolí? Rádi Vám dáme pár tipů. Můžete si udělat celodenní výšlap na rozhlednu Kelčský Javorník, Maruška popřípadě na rodinnou procházku po Hostýnské magistrále. Pro vodní nadšence je v blízkosti i koupaliště v Bystřici pod Hostýnem. Pro lyžaře je v blískoti Ski areál Troják.